برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

وکیل کیفری در مشهد

ی، دعاوی حقوقی مطرح است که مرتبط با روایط خصوصی اشخاص است و طرفین تنها تعهد مالی یا غیر مالی نسبت به هم دارا می باشند و رفتار آنها به عنوان جرم، قابل تعقیب و مجازات نیست.

معرفی وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری مجرب وکیلی است که علاوه بر دانش و تحصیلات تخصصی در زمینه امور جزایی و کیفری، دارای تجربه کاری در پرونده های کیفری با موضوعات مختلف بوده و با رویه مرسوم محاکم کیفری، دادسراها و روال انجام امور تحقیقات مقدماتی توسط نیروی انتظامی به عنوان ضابط دادگستری آشنایی کافی داشته باشد و همچنین با قوانین جزایی از جمله قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون جرایم کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و قوانین مرتبط دیگری که در این زمینه وجود دارد، آراء وحدت رویه در امور کیفری، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه و دکترین حقوقی مسلط باشد.

از آنجایی که در پرونده های کیفری در موارد بسیار زیادی با موضوعاتی مواجه می شویم که احساسات و عواطف انسانی را درگیر خود می کند و همچنین با عنایت به این موضوع که معمولا پرونده های کیفری به مجازات ها و اقدامات تامینی و تربیتی ختم می شود، این موضوع بسیار مهم است که  وکیل کیفری، آمادگی روحی و روانی لازم را برای مواجهه با مسائلی اینچنین داشته باشد.

مرجع صالح به رسیدگی در پرونده های کیفری در مشهد

دعاوی کیفری اصولا از طریق دادسرا قابل پیگیری است و بسته به نوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب صلاحیت عام دارد. به جز دادسرای عمومی وانقلاب، دادسراهای اختصاصی و تخصصی دیگر نیز می باشد که در ذیل به آنها اشاره می نماییم:

در مهر پارسیان بخوانید :  وکیل معاضدتی کیست و چگونه درخواست و تعیین می شود؟

دادسرای نظامی واقع در فلکه عدل خمینی، انتهای خ فیاض بخش

دادسرای ویژه روحانیت

دادسرای جرایم رایانه ای مشهد واقع در خیابان کوهسنگی، میدان الندشت، بین کوهسنگی 7 و 9

مزایای بهره مندی از وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری با توجه به دانشی که در خصوص تبیین عناصر مجرمانه دارد می تواند جرایم مشابه مانند کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس یا جرایمی همچون قتل عمد، قتل شبه عمد و خطای محض را از یکدیگر تفکیک می نماید و این موضوع بسیار در روند پرونده در مراحل تحقیقات مقدماتی دادسرا و رسیدگی نهایی دادگاه حایز اهمیت است.

خدمات گروه وکلای مهر و معرفی وکیل کیفری در مشهد

در پرونده های کیفری، به دلیل اهمیت موضوع، زیان دیده و متهم یا طرف شکایت بهتر است قبل از هر اقدامی، وکیل پایه یک دادگستری به همراه داشته باشند. موسسه طلیعه عدالت و مهر پارسیان با بهره مندی از گروه وکلای مهر که همگی از وکلای پایه یک دادگستری می باشند و متخصص در پرونده های کیفری و حقوقی می باشند در تمامی موضوعات کیفری به شما عزیزان مشاوره حقوق ارایه داده و قبول وکالت می نمایند.

جهت انتخاب و معرفی وکیل کیفری در مشهد، وکیل و مشاور حقوقی خوب در مشهد، وکیل طلاق توافقی در مشهد، وکیل ملکی مشهد، مشاوره با وکیل تلفنی مشهد، مشاوره با وکیل آنلاین مشهد، در ساعات اعلامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-88663925

021-88663926

021-88663927

021-88663628

021-88795408

021-88796143

09120067665

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا