وکیل قتل

وکیل جهت قتل

مهمترین پرونده برای یک وکیل و یک تیم حقوقی پرونده قتل است. تنها تعداد انگشت شماری تیم و وکیل قتل به صورت حرفه‌ای و تخصصی در زمینه پرونده فعالیت می نمایندتیم یا وکیل قتل می بایستی دارای عالی ترین درجه تحصیلات حقوقی در این زمینه، شمّ جرم شناسی، آگاه به قوانین و آشنا با سیستم رسیدگی در پرونده قتل باشدوکیل قتل قاعدتاً  بیش از یک نفر و در واقع یک مجموعه حقوقی است.

اثبات قتل و رفع اتهام قتل برای وکیل متهم

اثبات عمد بودن یا نبودن قتل، اثبات سوءنیت و انگیزه، دفاع از پرونده های مشکوک قتل فقط می بایستی توسط وکیل قتل انجام گردد، چرا که ما در پرونده قتل با حکم اعدام و یا قصاص موجه هستیم و درصورت اهمال (سپردن چنین پرونده ای به افراد غیرمتخصص) سرنوشت و جان یک انسان گاهاً بی گناه به خطر می افتد.

متخصصین ما در این حوزه فقط به پرونده قتل رسیدگی می نمایند و در مسیر دفاع از موکل جمع کثیری از قضات بازنشسته، کارآگاهان ویژه قتل بازنشسته، اساتید جرم شناس دانشگاه و متخصص پزشکی قانونی ما را یاری می نمایند.

خدمات وکیل قتل برای متهمین چیست ؟

۱- تشکیل، پیگیری و دفاع توسط وکیل قتل

۲- دفاع از متهمین به قتل

۳- تجدیدنظر و پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور توسط وکیل قتل

۴- ارائه مشاوره فنی و تخصصی در پرونده های قتل به سایر وکلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا