برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

وکیل طلاق در تهران

کیل خانم برای طلاق : به جرات می توان گفت که بیشترین پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، مربوط به پرونده های طلاق ( و مطالبه مهریه ) است. زمانی که از وکالت برای طلاق سخن به میان می آوریم، بدون شک با یک موکل زن روبرو هستیم. چرا که مرد، خود دارای حق طلاق بوده و حتی در صورت دادن حق طلاق به زوجه خود، حق خود را مبنی بر طلاق زوجه ساقط ننموده است.

وکیل طلاق ممکن است هم خانم باشد و هم آقا. اما برای بسیاری از مراجعه کنندگان، مونث بودن وکیل طلاق توافقی از اهمیت بسزایی برخوردار است. شاید بتوان مهمترین علت این امر را در مسائل روانی مربوط به طلاق جست و جو نمود که در مباحث بعدی این مقاله مورد اشاره واقع می گردد.

طلاق چیست؟

 

طلاق در علم حقوقی، یکی از طرق انحلال زندگی زناشویی بوده و یکی از حقوق ذاتی مرد در هنگام انعقاد عقد نکاح است. طلاق به طرق مختلفی از جمله توافقی و غیر توافقی صورت می گیرد.

در زمان های گذشته و بعضا زمانی که حقوق زنان به چنین سطحی از پیشرفت خود نرسیده بود، اصولا طلاق از جانب مرد و بدون کسب رضایت زن و در بسیاری از موارد در کمال اکراه وی صورت می گرفت. اما امروزه طلاق توافقی و درخواست آن از جانب زن، عمومی ترین نوع طلاق می باشد.

بررسی حقوق زنان در طلاق

امروزه قانونگذار جمهوری اسلامی ایران در اقدامات خاصی توانسته است حق درخواست قانونی طلاق توافقی را برای زنان با توجه به شرایط خاصی فراهم نماید. از جمله شرایط مذکور می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • شروط دوازده گانه قباله ازدواج در صورت امضا از جانب مرد
  • ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی وبویژه استناد به عسر و حرج زن
  • دریافت وکالت زن از جانب مرد برای طلاق ( حق طلاق )

به جز شرایط مذکور استفاده از حربه به اجرا گذاشتن مهریه توسط وکیل مهریه نیز روش دیگری است که زنان برای طلاق و جدایی از همسر خود در شرایطی که قادر به اثبات موارد فوق نباشند از آن استفاده می نمایند.

 

وکیل طلاق

درخواست طلاق یکی از دعاوی بسیار حساسی است که بسیاری از دادگاه ها به سختی مبادرت به صدور رای مثبت در خصوص آن می نمایند. با این حال یک حق کاملا شخصی برای یک فرد متاهل به شمار می رود و قاضی نمی تواند بیشتر از حد مجاز خود، در مقابل صدور چنین آرایی مقاومت نماید.
وکیل طلاق باید تخصص بخصوص و ویژه ای در این خصوص داشته و از تضییع حقوق موکل خود بنابر مسائل اجتماعی جلوگیری می نماید.
امروزه امکان طلاق توافقی توسط وکلای زوجین و بدون حضور آنان فراهم شده است و این امر از بروز تنش های بسیاری در زمان دادرسی و اجرای صیغه طلاق جلوگیری نموده است.

  درخواست فروش ترکه

علت مراجعه به وکیل خانم برای طلاق

این امر توسط زنانی که قصد طلاق دارند، یک امر رایج و متدوال می باشد. علت آن را هم باید بیش از هر چیز به مسائل روانی و اعتماد بسیار موکلین به وکیل خانم در طلاق و دعاوی خانوادگی جست و جو نمود.

گذشته از این امر، یک زن در مقام وکیل و یا مشاغل دیگر با مشکلات جامعه زنان و نقض حقوق آنان در زندگی زناشویی و مسائل عاطفی آن ها بیشتر آشنا بوده و همین امر می تواند ناشی از حس نوع دوستی نیز باشد.

تجربه ثابت نموده است که اخذ وکالت خانم برای پرونده طلاق با موفقیت های بیشتری همراه بوده است و در مدت زمان کوتاه تری نیز صورت پذیرفته است.
طلاق با سوالات متداولی در خصوص مسائل شخصی و خصوصی زناشویی همراه بوده و با توجه به فرهنگ اسلامی جامعه ما، زنان ترجیحا مبادرت به گرفتن وکیل خانم برای طلاق می نمایند.

بهترین وکیل خانم برای طلاق توافقی در غرب تهران

یک وکیل خانم برای طلاق توافقی که متبحر و متخصص در این زمینه می باشد، باید به تمام حقوق اجتماعی داخلی و بین المللی زنان در مواد قانونی مربوط به حقوق مدنی و قانون حمایت از آشنایی داشته و بتواند از تمامی اصول و مفاد آن ها در جهت احقاق حق موکل خود بهره جوید.

وکیل طلاق خانم ، تمامی مسائل روانشناسی و مشکلات اقتصادی جامعه زنان را مطالعه نموده آن ها را در زمان دفاع از موکل خود به بهترین نحو ممکن بیان می دارد.
یک وکیل طلاق خانم باید شرافت کاری و توجه به اوضاع نابسامان موکل خود را مقدم ب همه چیز بداند که وکیل خانم گروه حقوقی عدل جویان در تمامی پرونده های مربوط به سوابق کاری خود، این خصوصیت را به اثبات رسانده باشد.

  وکیل مواد مخدر , بهترین وکیل متخصص مواد مخدر در تهران

اگر به دنبال بهترین وکیل تهران هستید، می توانید به ما و گروه حقوقی عدل جویان اعتماد نموده و وکالت خود را در این عرصه به بهترین وکیل خانم برای طلاق توافقی در موسسه حقوقی ما بسپارید.

مشاوره حقوقی با وکیل خانم برای طلاق

برای اخذ اطلاعات کاربردیی و سودمند در زمینه دعای خانوادگی و ارتباط با وکیل خانم با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱-۰۲۱ تماس بگیرد و از مشاوره حقوقی رایگان بهره مند شوید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا